Почетна / Забава / Видео | Огнен Јанески го побараа за зет

Видео | Огнен Јанески го побараа за зет

 

„Еве ќе ве информирам дека мајка ми бара зет“

 

 

Гледачката во емисијата на Огнен Јанески на ТВ 24 не се јави за да зборува на темата, туку за да му каже на водителот дека прекрасно изгледа и притоа да информира дека нејзината мајка бара зет. Гледачката потоа го праша водителот дали ја прифаќа понудата. Во прилог е видеото.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!