Почетна / Забава / Видео | Нејзиниот англиски ќе ве помести од столчето

Видео | Нејзиниот англиски ќе ве помести од столчето

 

На социјалните мрежи почна да се шири видео кое и не е така ново, но ете сега дојдоа неговите 5 минути. 

 

 

Имено, во емисијата „Попладне со Тања“ која веројатно се емитува на некоја од локалните телевизии во Македонија, се појавува пејачка под името Еми Никол, она што таа ќе го изведе е навистина автентично, погледнете сами видеото е во прилог.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!