Почетна / Телевизија / Видео | Дали Лила го има првиот милионер во „Се или нешто“?

Видео | Дали Лила го има првиот милионер во „Се или нешто“?

 

Утревечер на Сител телевизија во 18 часот ве очекува навистина забавно шоу со Лила Филиповска и нејзиниот учесник Ајро во „Се или нешто“.  

 

 

Учесникот што постојано отвора големи износи, со број што беше многу фатален за претходните учесници, на подиумот на искушението! Дали Ајро ќе биде првиот милионер во ова популарно гејм-шоу? Гледајте утревечер на Сител телевизија.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!