Почетна / Серии / Видео | Вечерва стартува серијата „Карадај“

Видео | Вечерва стартува серијата „Карадај“

 

Вечерва на Сител телевизија веднаш по „Судбината на Фатмаѓул“ стартува хитот на годината „Карадај“. Не пропуштајте ја првата епизода од приказната за оној кој ќе направи се за да победи правдата. Вечерва ќе се емитува и првата од трите последни епизоди од „Бурни времиња“, а новото издание од „Х Фактор – старс“ ќе го гледате пред Дневник 2.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со нови симпатични авантури на „Токинг Том и пријателите“

Нова симпатична детска забава во викенд утрата на Сител. Драги дечиња, разбудете се со зборливиот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!