Почетна / Серии / Видео | Вечерва стартува серијата „Карадај“

Видео | Вечерва стартува серијата „Карадај“

 

Вечерва на Сител телевизија веднаш по „Судбината на Фатмаѓул“ стартува хитот на годината „Карадај“. Не пропуштајте ја првата епизода од приказната за оној кој ќе направи се за да победи правдата. Вечерва ќе се емитува и првата од трите последни епизоди од „Бурни времиња“, а новото издание од „Х Фактор – старс“ ќе го гледате пред Дневник 2.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова српска хумористична серија за викенд на Канал 5

Кои се луѓето кои најдобро можат да ве разберат, да ви помогнат…со кои можете да …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!