Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Ава легна и со близнакот Жељко

Видео | Ава легна и со близнакот Жељко

 

Старлетата Ава Карабатиќ изјави дека е особено конзервативна и оти имала само четири врски како и дека не сака народот да ја нарекува курва. Меѓутоа, во „Големиот брат“ веќе двајца мажи го освоија нејзиното срце. Прво спиеше со каскадерот Урош Чертиќ, а сега се бакнува со близнакот Жељко!

 

 

После „ладниот туш“, кој го доби од Урош, Ава заштитата ја пронајде во прегратките на Жељко. Близнакот од почетокот на шоуто  се врти околу неа, а сега доби можност да ја искаже својата љубов. После бркотниците и игрите низ спалната соба, тие завршија во кревет каде Жељко и кажа дека ја сака и ја бакна во уста.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!