Почетна / Сапуници / Вечерва на Сител стартува новата сезона од “Аси”

Вечерва на Сител стартува новата сезона од “Аси”

 

Вечерва на Сител телевизија веднаш по “Солзите на мојата ќерка” стартува новата сезона од хит серијата “Аси”. Веднаш потоа следува и новата епизода од “Роза на ветрот” којашто беше најавувана за вторник. Натпреварот помеѓу Србија и Црна Гора ќе се емитува на Сител 3 во 21:00 часот.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | На снимањето на последните епизоди од „Далеку од дома“

Костимираната телевизиска серија на Сител се приближува кон големото финале. Додека ги следиме последните случувања …

error: Содржината е заштитена!