Почетна / Сапуници / Вечерва на Сител стартува новата сезона од “Аси”

Вечерва на Сител стартува новата сезона од “Аси”

 

Вечерва на Сител телевизија веднаш по “Солзите на мојата ќерка” стартува новата сезона од хит серијата “Аси”. Веднаш потоа следува и новата епизода од “Роза на ветрот” којашто беше најавувана за вторник. Натпреварот помеѓу Србија и Црна Гора ќе се емитува на Сител 3 во 21:00 часот.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Турската сапуница „Грешници” обновена и за следна сезона

Маратонската турска сапуница “Грешници” доби зелено светло за нова трета сезона. Хира и Орхун продолжуваат …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!