Почетна / ФОТО / Вера Јанковиќ од инает ги покажа градите

Вера Јанковиќ од инает ги покажа градите

 

Вера Јанковиќ минатата недела беше сменета од водителската позиција на „Макфест“, а таа улога ѝ припадна на Марјана Станојковска. Вера објави необична фотографија на својот Фејсбук-профил на која ја покажа својата долна облека, пишува Мактел.

Под фотографијата напиша: „Ништо не смее да не изненади.“

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Жешка фотосесија на Спејко пред влегувањето во „Задруга“

Кумановецот Дарко Петковски – Спејко за неколку седмици влегува во регионалното реално шоу “Задруга”. Македонскиот …