Почетна / Забава / „Валијант“ бара постари дами и надарени момци

„Валијант“ бара постари дами и надарени момци

 

Валијант почна со снимањето на четвртиот порно филм. Се бараат македонски порно актерки и актери. Пионерот на сексуалната револуција во Македонија, сопственикот на секси шопивите Валијант, Горан Милиќ, на официјална Фејсбук страница на Валијант објави оглас за кастинг на постари дами како и надарени момчиња заради потребите на снимањето на новите порно сцени.

 

 

Кастингот веќе е во тек, а порно филмот повторно ќе биде во продукција на Валијант. По успешните три филма „Секси Маскенбал“, „Жена ми Мира пак мастурбира“ и „Српски калаштури“, првиот македонски порно режисер вели дека не постоела никаква пауза во снимањето на сцените досега, туку оти бил ангажиран за странски пазар.

„За новите порно сцени ни требаат девојки, дами, како и надарени момци кои се спремни да се испитаат и во секс индустријата кај нас и во странство. Интересно овој пат е дека многу девојки се пријавија, па чекаме и момците да навалат. Кастингот е во тек, па така може сите да се пријават“, вели Милиќ.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!