Почетна / Живот / Вака се завршува на ургентно поради незгоди во сексот

Вака се завршува на ургентно поради незгоди во сексот

 

Нова сезона од шоуто на TLC – сабота во 21 часот

 

Поради љубовта светот се врти, тоа е сигурно. Но во некои случаеви, поради љубовта и сексот луѓе завршуваат на ургентно со здравствени проблеми кои во една рака се необични и потенцијално опасни, а во друга се многу смешни.

 


 

Некои сакаат рутински секс, а некој да експериментира со нови работи. Затоа TLC се враќа на ургентно за да биде сведок на нови вистински приказни за незгоди настанати за време на секс, кои самите парови и лекари ќе ги раскажат со помош на реконструкција на настаните. Новата сезона на серијалот „Поради секс на ургентно“ на TLC ќе започне од 12 март во 21 часот.

 


 

Приказните во втората сезона опфаќаат механички бик на кој два весели јавачи доживеале струен удар, човек кој поради болка во стомакот за малку не го губи едниот тестис како и мажи и жени кои се нашле во чудни позиции кои уште не сте ги виделе.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

АЕТМ поддржа отворање на 60 нови е-продавници во Македонија и Албанија

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија – АЕТМ одржа бесплатен едукативен и нетворкинг настан за е-трговија, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!