Почетна / Забава / Брендон во акција – гол во базен!

Брендон во акција – гол во базен!

Брендон во куќата на „Големиот брат“ ни покажа дека во него нема ни трошка срам, а на отворањето на ВИП Вилата само уште еднаш го докажа тоа.

 


Бранислав Радониќ – Брендон во еден момент се соблекол и прошетал низ вилата. Иако сите гости се смееле додека тој поминувал гол покрај нив, Брендон сепак постапил како да е сосема сам и така гол скокнал во базенот, колку да се разлади…

Само што помисливме дека го снема од сцената, и ете го пак со неговите ексцентрични потези.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!