Почетна / МК Сцена / Боки и објави војна на Калиопи, ќе оди до крај!

Боки и објави војна на Калиопи, ќе оди до крај!

 

Нов скандал на македонската сцена. Шоуменот Боки 13-ка се почувствувал испровоциран од пејачката Калиопи кога таа за него рекла дека е инстант ѕвезда. Тој и објави војна, има да оди до крај!

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пепа Димитрова снима нов спот за „Со тебе немам сон“

После сè уште актуелната “Длабоко”, Пепа Димитрова веќе ја заврши новата песна и снима нов …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!