Почетна / МК Сцена / Боки и објави војна на Калиопи, ќе оди до крај!

Боки и објави војна на Калиопи, ќе оди до крај!

 

Нов скандал на македонската сцена. Шоуменот Боки 13-ка се почувствувал испровоциран од пејачката Калиопи кога таа за него рекла дека е инстант ѕвезда. Тој и објави војна, има да оди до крај!

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Ново оро на македонскиот зурлаџија Џељо Дестановски

Го нарекуваат неуморниот македонски музичар, во моментов е еден од  најпознатите зурлаџии кај нас и …