Почетна / Забава / Бикинито на Борат во женска верзија!

Бикинито на Борат во женска верзија!

 

Бикинито на Борат во женска верзија го добивме благодарение на новиот музички спот. Ви ја претставуваме Шарлот Девани со песната Nice Music, девојката е целосно инспирирана од комичниот лик. Уживајте!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!