Почетна / Серии / Ангели | Тиранијата на Џеј повторно владее во „НЕ“

Ангели | Тиранијата на Џеј повторно владее во „НЕ“

 

 

 

Не пропуштајте ги последните недели од емитувањето на четвртата сезона од хит серијата „Ангели“

 

„АНГЕЛИ“
од понеделник до петок на Сител телевизија во 11 часот

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вестерн драмата „The Son“ со Пирс Броснан во 20:30 часот на Телма

Сложена приказна за честа и семејството. За вредностите кои ги почитуваме. Секој што ги напаѓа, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!