Почетна / Серии / Ангели | Мисијата исполнета, одбројуваме до крај!

Ангели | Мисијата исполнета, одбројуваме до крај!

 

„АНГЕЛИ“
последни недели

 

 

Мисијата е речиси исполнета, одбројуваме до самиот крај! Паднатите ангели ги добиваат своите крилја за да одлетаат онаму кадешто припаѓаат. Нивниот пат во минатото и иднината беше со една цел – подобра сегашност! Не пропуштајте ги последните епизоди од мегапопуларната серија „Ангели“.

 

За сите фанови на тинејџерските серии, на Алфа телевизија од вчера се емитува трилер серијата „Интернат“. Повеќе детали на официјалната Фејсбук страница Интернат МКД.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Застани и запали се“, серија на Телма за компјутерската револуција

„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!