Почетна / Серии / Ангели | Луз емотивна кон минатото

Ангели | Луз емотивна кон минатото

 

„АНГЕЛИ“
вторник во 11 часот на Сител

 

 

Во новата епизода од „Ангели“ Начо сосема случајно влегува во скриената куќа на „дивјаците“. По напорниот и неуспешен обид да му го вратат сеќавањето на својот пријател, дечките одлучуваат да го врзат Начо за да му објаснат дека тој не е оној којшто си замислува. Начо ја разбира нивната добра намера, но сепак ги замолува да го ослободат. Лука вооружен се обидува да влезе во корпорацијата „НЕ“, но Хоуп го спречува во тоа. Луз добива подарок од професорот. Се работи за нејзината кукла од детството која ќе предизвика емоции.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Сенки над Балканот“ продолжува со втора сезона на МТВ 1

Втората сезона од најгледаната српска серија „Сенки над Балканот“ од 5-ти јануари ексклузивно на Македонската …

error: Содржината е заштитена!