Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Ава Карабатиќ се соблече за Плејбој (18+)

Ава Карабатиќ се соблече за Плејбој (18+)

Пеколниов ден Ава уште толку го загреа!

 

 

Балканските старлети се вратија од островот, но навиката постојано да позираат голи ја зедоа со себе. Новото издание на магазинот “Плејбој” ќе го продаваат голите гради на Ава Карабатиќ. На фотографиите ќе ја видите потполно гола во провокативно издание. Ваквите фотографии не се новост во кариерата на оваа старлета, но сигурно овој пат ќе предизвикаат поголемо внимание со оглед на тоа што моделот е една од учесничките во популарното шоу “Survivor”.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!