tosomalernestokonkret151120232

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Искусниот новинар откри што му пречи кај водителката на Сител

Познатиот искусен и врвен новинар во пензија и поранешен уредник на списанието “Екран”, Тимчо Апостолов, …

error: Содржината е заштитена!