istineilaziserijanaskoroalfa3

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Барање на Охрид СОС да се престане со деструкција за реконструкција

Активисти на Граѓанската иницијатива Охрид SOS со барање за повлекување на одлуката за сечење на …

error: Содржината е заштитена!