"Out of the furnace", американски трилер од 2013-та година во недела, 4 јуни во 22.15 часот на Телма

celicnapravda310520234

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алек Болдвин и Деми Мур во романтичен трилер во четврток на МРТ 1

Бил (Алек Болдвин) е писател кој го губи видот во сообраќајна несреќа во која, пак, …

error: Содржината е заштитена!