Љубов пред која и фараоните се поклонија, змејевите замолчеа и небото се отвори. Но, ниедна љубов не трае вечно, па така ни оваа во легендата за "Ќерката на Амбасадорот"

kerkataposledna230520214

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Композиција од Дарија Андовска на над 35 радио-станици во целиот свет

На 13.10.2021 во 20ч во Биоскоп Балкан во Белград, во рамките на 67-то издание на …

error: Содржината е заштитена!