Првата сезона од познатата португалска серија доаѓа на Телма

Ouro Verde conquistou o Emmy Internacional de melhor novela de 2018

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Taftalidze Shuffle“ на Влатко Стефановски е номиниран за наградата „Импала“

Албумот „Тафталиџе шафл“ на Влатко Стефановски е номиниран за најдобар албум во Европа и за …

error: Содржината е заштитена!