Почетна / Филм / Пирс Броснан и Гај Пирс во трилерот „Spinning man” во сабота на Телма

Пирс Броснан и Гај Пирс во трилерот „Spinning man” во сабота на Телма

сабота, 13 април 2024 година, Телма ТВ, 22.15 часот – Филозофија на убивањето

Еван Бирч е семеен човек и почитуван професор на истакнат колеџ каде неговите предавања по филозофија се многу популарни. Кога исчезнува студентката Џојс, сопругата на Еван се сомнева во неговата вмешаност.

Детективката Мајли има уште повеќе причини да биде сомнителна кога клучните докази го прават Еван главен осомничен за исчезнувањето на Џојс. Одеднаш, прашањата со кои се соочува Еван не се само академски – тие се прашања за живот или смрт.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Среда на ТВ 24 – уругвајската необична драма „Свет без бои“

среда (22 мај 2024) – 22.30 часот, телевизија 24 Девојчето Ана има способност да гледа …

error: Содржината е заштитена!