hartofdixie5

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дали ќе се урива дел од охридското архитектонско наследство?

Во продолжение, соопштение од Активисти на Граѓанската иницијатива Охрид SOS, кое ви го пренесуваме во …

error: Содржината е заштитена!