fidan151020231

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонскиот филм „Преку езерото“ во петок, празнично на МРТ 1

Трагична љубовна приказна за еден пар кој се нашол на различни страни од албанската граница …

error: Содржината е заштитена!