Почетна / МК Сцена / Бесплатен download на сите песни од Макфест 2012

Бесплатен download на сите песни од Макфест 2012

 

На официјалната интернет страница на фестивалот „Макфест“ денеска со бесплатен download беа поставени песните од двете полуфинални вечери. Фановите никогаш досега немале полесен пристап до сите песни што беа составен дел од фестивалот. Уживајте!

 

Прва полуфинална вечер

Втора полуфинална вечер

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина: Драги мои, честит Денот на независноста на Македонија!

Мега ѕвездата Каролина Гочева со честитки за големиот ден, денот на независноста на Македонија. Нејзината …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!