45464

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Звукот на идната генерација“ – студентите настапуваат со Филхармонија

Овој четврток (13.06.), Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт под наслов „Звукот на идната …

error: Содржината е заштитена!