Почетна / Телевизија / Х Фактор / Фото | Даниел Кајмакоски со нов стајлинг

Фото | Даниел Кајмакоски со нов стајлинг

 

Утревечер не очекува голем спектакл, односно долгоочекуваното шесто live издание на „Х Фактор“. Актуелностите околу гала вечерта веќе се споделуваат на социјалните мрежи, па така се појави и оваа фотографија на официјалната Фејсбук група на шоуто каде што беше претставен новиот стајлинг на Даниел Кајмакоски.

Во текот на денот ќе откриеме и со која песна ќе се претстави Даниел на утрешното издание од „Х Фактор“.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!