Почетна / Забава / Евровизија / Урнебесно смешно – Кончита синхронирана од друг маж

Урнебесно смешно – Кончита синхронирана од друг маж

 

Победничката на годинешното издание на „Евровизија“, Кончита Вурст е апсолутен хит на социјалните мрежи па така постојано се прават нови шеги и пародии на нејзина сметка.

 

 

Најновото видео е всушност надсинхронизирано парче од гласањето, Кончита Вурст со машки глас се заблагодарува на Европа за поените. Пародијата веднаш стана хит низ Европа.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Васил Гарванлиев ќе ја претставува Македонија на Евровизија 2020

Македонската Радиотелевизија со известување до граѓаните на Македонија : По извршената анализа на досегашните учества …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!