Почетна / Забава / ТВ Пакет ви посакува луда и незаборавна вечер!

ТВ Пакет ви посакува луда и незаборавна вечер!

 

Тимот на ТВ Пакет ви посакува убава и весела Новогодишна вечер. Бидете со најблиските, ширете љубов и позитивна енергија, во шаренилото од новогодишни бои нека блесне вашата насмевка, тоа е се што ви е потребно за убав помин, каде и да сте. Се читаме следната година!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Македонецот од Гранд сними кавер на балада од Тоше

Македонскиот пејач кој повторно го гледаме во најпопуларното регионално музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Стефан …

error: Содржината е заштитена!