Почетна / Серии / Стриптизот на Миа во Млади бунтовници

Стриптизот на Миа во Млади бунтовници

 

Оваа сцена е извадок од првата епизода на хит серијата “Млади бунтовници”. Стриптизот на Миа Колучи беше вистинска мамка. Сите оние што случајно налетаа на нејзинот дрзок танц, фанатично ги следеа и сите останати епизоди до крајот.

За жал серијата веќе одамна ја изгледавме, но оваа сцена секогаш ќе ни стои на repeat!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Руските „Татковци“ во потера по терористи во нова викенд серија на Сител

Дванаесет средношколски одбојкарки се киднапирани додека се враќаат во Москва по натпреварот на Кипар каде …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!