Почетна / Серии / Стриптизот на Миа во Млади бунтовници

Стриптизот на Миа во Млади бунтовници

 

Оваа сцена е извадок од првата епизода на хит серијата “Млади бунтовници”. Стриптизот на Миа Колучи беше вистинска мамка. Сите оние што случајно налетаа на нејзинот дрзок танц, фанатично ги следеа и сите останати епизоди до крајот.

За жал серијата веќе одамна ја изгледавме, но оваа сцена секогаш ќе ни стои на repeat!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Австралиската крими драма „Мистериите на доктор Блејк“ на Телма

Од понеделник до петок на Телма во 20.30 часот започнува одлична и возбудлива мистериозна драма …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!