Почетна / Забава / Патинсон повторно е прогласен за најсекси маж

Патинсон повторно е прогласен за најсекси маж

 

26-годишниот Роберт Патинсон четврта година по ред е прогласен за најсексипилен маж на светот, во анкетата што ја спроведе магазинот Glamour, каде учествуваа дури 40.000 луѓе!

Ѕвездата од сагата „Twilight“ ги победи актерите Том Хидлестон и Џони Деп, кои се најдоа на второто и на третото место. Во топ пет листата на најсексипилни мажи се најдоа и Мајкл Фасбендер, Бенедик Камбербач, Роберт Дауни Џуниор, Тејлор Лаутер, Хенри Кавил…

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јапонски оперски пејач ја отпеа познатата „Земјо македонска“

Врвниот јапоснки оперски пејач, Казухиро Котецу е вљубеник во Македонија и македонската песна. Тој на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!