Почетна / Серии / Нова турска серија на Сител – „Патот до сонцето“

Нова турска серија на Сител – „Патот до сонцето“

 

„ПАТОТ ДО СОНЦЕТО“
од петок на Сител

 

 

Онаа која во многу земји ја нарекуваа продолжение на „Имотот на дамата“, нова, кратка, но полна со возбуда приказна за девојката која сака да го отсонува својот сон се додека вистинскиот живот не и ги покаже болните вистини за реалноста.

 

 

Од петок ексклузивно на Сител, „Патот до сонцето“

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со нови симпатични авантури на „Токинг Том и пријателите“

Нова симпатична детска забава во викенд утрата на Сител. Драги дечиња, разбудете се со зборливиот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!