Почетна / Забава / Кралицата на сексот навлечена на ракомет

Кралицата на сексот навлечена на ракомет

 

Сузана Милиќ газдарицата на синџирите секси шопови Валијант деновиве очигледно е навлечена на ракометот. Тоа може да се види и од нејзиниот Фејсбук профил каде таа секојдневно и дава подршка на нашата ракометна репрезентација. Сузана е голем фан на ракометниот клуб Металург, а забележавме и дека безброј фанови на Валијант и даваат подршка во навивањето.

 

 

Таа и нејзината ќерка Михаела не пропуштаат ниту еден натпревар. Кралицата на сексот во Македонија во студентските деновии играла ракомет, а денес будно го следи секој чекор на нашите ракометари. Нејзините постови се доказ за нејзината нова страст-ракометот

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Искра“ – концерт на Филхармонија со виртуозот на виолина Симовиќ

Македонската филхармонија го најавува концертот „Искра” кој ќе се одржи на 16 мај (четврток) со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!