Почетна / Забава / Кој ја ишамара Сораја?

Кој ја ишамара Сораја?

Според пишувањето на неделникот “Скандал”, Сораја Вукелиќ добила шлаканица од дечко и со кој е во подолга врска. Наводно, Сораја и анонимниот бизнисмен од Хрватска, одлучиле да поминат неколку дена во Атина, за да се одморат и да се видат со пријателите. По влегувањето во клубот, Сораја се сретнала со друштвото од Белград, а потоа на нејзиното сепаре пристигнал букет цвеќе, кој старлетата со задоволство го прифатила.

 

 

Ивој гест го изнервирал нејзиниот дечко, тој ги замолил момците што го испратиле букетот да престанат со провокациите, но тие молбата не ја прифатиле, поради што избила тепачка. Сораја тргнала да ги раздвои, но нејзиниот дечко и удрил шлаканица во тој момент. Одма после тоа старлетата влегла во својот апратман каде ја поминала целата ноќ сама.

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова композиција на Тадиќ и Холцверт инспирирана од „Поступано оро“

Светски познатиот гитарист и композитор Мирослав Тадиќ со виолинистката Ивет Холцварт неодамна ја промовираше композицијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!