Почетна / Забава / Видео | Фатмаѓул и Керим танцуваат и пејат

Видео | Фатмаѓул и Керим танцуваат и пејат

 

Еве како танцуваат и пејат Фатмаѓул и Керим

 

 

Со цел промоција на телевизијата и нејзините програми, продукцијата на „Kanal D“ сними фантастично шоу со сите ѕвезди на каналот меѓу кои се и вашите омилени Фатмаѓул и Керим. За потребите на снимањата преубавите Берен и Енгин пееја и танцуваа. Погледнете ги двете видеа во прилог.

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!