Веднаш по централниот Дневник на Сител - серија за традициите и убавините на Скопје

balkanskapr14220242

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Илјадници свеќи на сцената на Филхармонија за „Candlelight“

Овој петок илјадници свеќи ќе ја осветлат сцената на Македонската филхармонија на премиерното издание на …

error: Содржината е заштитена!