mladinkipostoenje2510620243

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во сабота на Телма – документарец за поранешниот претседател на СССР

Интервју со поранешниот претседател на СССР, Михаил Горбачов, една од највлијателните личности во минатиот век, …

error: Содржината е заштитена!