Премиера - од понеделник до четврток во 20.40 часот Реприза ноќта по 01.30 часот и сите епизоди во петок по полноќ

okupiraninatelma1

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Чадиковски сменет, Додевска ќе биде главен и одговорен уредник на ТВ 24

Новинарката Анета Додевска ќе биде новиот главен и одговорен уредник на телевизијата 24, на местото …

error: Содржината е заштитена!