idjalfa71020235

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Александар Котевски назначен за вд директор на Филхармонија

Александар Котевски е назначен за в.д директор на Македонската филхармонија. Котевски доаѓа на местото на …

error: Содржината е заштитена!