Секоја вечер во 19.50 часот, ѕвездите на "Игра на судбината" и "Ранети срца" во заедничка серија за љубов, медицински случаи и интриги

ritamotnasrceto6620238

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Турската драма за „Девојката“ од сега на Канал 5 во 17 часот

Нови продолженија од тажната приказна за девојката и нејзиниот татко. Приказна за младата Зејнеп која …

error: Содржината е заштитена!