SIDEBAR TOP BANER 1
Почетна / Телевизија / Маџиров во полуфинале на „Italia’s got talent“

Маџиров во полуфинале на „Italia’s got talent“

 

Вчеравечер струмичанецот Зоран Маџиров на својот Фејсбук профил објави фотографија од изборот за полуфиналисти на музичкото шоу „Italia’s got talent“.

 

 

Маџиров како коментар на објавената фотографија, пишува – „Драги мои, од вечерва и официјално Македонија има полуфиналист во Italia’s got talent“.

 

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

Можеби ќе ве интересира

За своите победи, Зафир Хаџиманов во „Патот до успехот“ на 24ка

Зад него има многу признанија, но и матна река на солзи и порази   Понеделник, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *