Почетна / Uncategorized / Ексклузивно на Алфа – наскоро започнува либанска сапуница

Ексклузивно на Алфа – наскоро започнува либанска сапуница

Драма и солзи во новата серија на Алфа

За прв пат во Македонија – арапска серија на македонските телевизии. “Чело” е серија која следнава сезона започнува на Алфа телевизија. Потресна прикзна за една жена за која сопругот има сковано еден нечесен план. Приказната за девојката која свиреше на чело, чии звуци ја навестуваат тажната судбина што следува… Бидете со нас и дознајте ги сите новости за “Чело”, новата телевизиска серија на Алфа.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Како изгледа „Ла Усурпадора“ од денешен аспект

Вака изгледаше всушност “Злобница” – погледнете и насмејте се Сигурно многумина се сеќаваат на мексиканските …

Leave a Reply