54654

Карло Бос и фрли мерак на Вики Среброва

 

Порно актерот Гоце Гиновски познат како Карло Бос ексклузивно во забавната емисија Фаци ја откри големината на својата „машкост“ споредувајки ја со секс-помагала кои се продаваат во секси шоповите Валијант.

 

Zoki 540x404

 

Тој во интервјуто зборува за приватниот живот, за порно кариерата, а откри дека во 2014. година за прв пат ке сними порно филм за македонскиот пазар и тоа во режија на Горан Милиќ.

Интересно е тоа што Карло Бос откри и дека има голем мерак на пејачката Вики Среброва зашто постари дами му биле фетиш. Целото интервју ке биде емитувано на полноќ на Канал 5.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

1 300

300x300 Min3

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012